Nasza najważniejsza zasada to kształcenie jeźdźców, aby stali się prawdziwymi partnerami dla swoich koni. W treningach nie skupiamy się tylko na wyszkoleniu technicznym, ale przede wszystkim na nabyciu przez jeźdźca wiedzy dotyczącej sfery psychicznej i fizycznej konia. Chcemy, aby nasi jeźdźcy rozumieli swoje konie, budowali zaufanie i komunikowali się z nimi w sposób zgodny z naturą koni.

Naszym priorytetem jest też rozwijanie dojrzałości emocjonalnej jeźdźców, pomagając im lepiej rozumieć samych siebie. Uczymy empatii wobec zwierząt, a także innych ludzi. Pragniemy by jeźdźcy rozumieli, jak wspaniałymi nauczycielami są konie i potrafili korzystać z udzielanych przez nie lekcji.

Czekamy na Ciebie w "LKJ Tarant", abyśmy razem mogli czerpać radość z jazdy konnej, rozwijać nasze umiejętności i budować niezapomniane relacje z naszymi wspaniałymi końmi. Przyjdź do nas, aby stać się częścią naszej pasjonującej społeczności jeździeckiej, gdzie sport i miłość do koni łączą się w wyjątkowym doświadczeniu!

Nasz zespół

W "LKJ Tarant" dbamy o jakość naszych usług, dlatego wszyscy nasi instruktorzy posiadają odpowiednie uprawnienia nadane przez Polski Związek Jeździecki oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Naszą dominującą dyscypliną są skoki przez przeszkody, w której szkolimy do poziomu Mistrzostw Polski. 

W pracy z naszymi końmi stawiamy na dobrostan zwierząt i ich potrzeby zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Nasze konie uczestniczące w zajęciach mają zapewnioną opiekę weterynaryjną i nie są sprzedawane. Wręcz przeciwnie, gdy nadejdzie zasłużony czas na emeryturę, zapewniamy im dalszą troskliwą opiekę w stajni.

Witaj w "LKJ Tarant" - stajni, która połączyła pasję i zaangażowanie w jeździectwie, tworząc wyjątkowe miejsce dla koni i miłośników tego sportu. Nasza stajnia jest rodzinna i prowadzona przez prawdziwych entuzjastów jeździectwa. Uwielbiamy konie i kochamy to, co robimy.

Karolina Pruk

Hipoterapeuta

Dominika Kozłowska

 Instruktor rekreacji

Krzysztof Grabowski

Trener sportu

Beata Wiklińska - Grabowska 

Instruktor sportu

Olga Grabowska

Instruktor sportu

Jagna Grabowska

 Jeździec

Amelia Kwiatkowska

Opiekun koni

Stowarzyszenie

Ludowy Klub Jeździecki TARANT

O nas